Erkeklerden Kadınlara Bakım Önerileri

Erkeklerden Kadınlara Bakım Önerileri

Erkeklerden Kadınlara Bakım Tavsiyeleri

Kadınlar, kendileri için olduğu kadar erkeklerin beğenisini kazanmak için de bakım yaparlar. Birçok farklı bakım türünün içinde erkeklerin hoşuna giden, dikkat ettikleri bazı ayrıntılar vardır. İşte onlardan bazıları…

Bakım Önerileri

Tırnaklar: Erkekler, sanılanın aksine uzun tırnağı sevmezler. Bazen gerektiğinden fazla uzamış olan tırnaklar basit bir algı yaratır. Hatta kıyafete uygun sürülen rengarenk ojeleri de bazı erkekler beğenmez; bunun yerine daha alışılmış, soft olan ojeleri tercih ederler. Bakımlı kadınları sevdikleri gibi, fazla abartılmamış ve doğal olan bakımı daha çok severler. Tırnaklarınızı çok uzatmamanız ve french manikür, kırmızı ya da bordo oje gibi daha alışılmış seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Saçlar: Ne kadar güzel olursanız olun, hemen hemen her erkek kadınları uzun saçlarla özdeşleştirir ve uzun saçlı kadınları beğenirler. Saçınız uzunsa, onu toplamak yerine salmanız ya da sıradan modellerin yerine örgülü, dağınık, dalgalı, dikkat çekici modelleri tercih etmeniz erkeklerin daha çok hoşuna gidecektir. Aynı şekilde saç renginize de dikkat eden erkekler, doğal olan saç tonlarını daha çok beğeniyorlar. Ten renginize uygun, dibi çıkmamış ve doğal tonlarda boyanmış saçları tercih ederseniz daha çok dikkat çekebilirsiniz. Esmer bir kadının saçlarını sarı boyaması ya da doğal olmayan mavi, mor gibi renkleri tercih etmiş kadınlar erkeklerin hiç hoşuna gitmiyor.

Kıyafet: Erkekler, aşırı dikkat çekici ve abartılı kıyafet modellerini hiç sevmiyor. Özel günler bir yana; normal günde giyilen dekolteli, dikkat çeken, abartılı olan modeller onları daha çok itiyor. Dekoltenin de az olanı seven erkekler, gündelik hayatta daha rahat giyinen kadınları daha çok beğeniyor.

Koku: Güzel kokan insanları kim sevmez ki? Erkekler, güzel kokan kadınlardan çok etkileniyor. Özellikle, parfümün yanı sıra uzun ve güzel saçlardan yayılan şampuan kokusu gibi kokulardan da çok etkilenen erkekler, kadınların parfüm kokusunu beğendikleri takdirde onun büyüsüne kapılabiliyorlar. Aynı şekilde güzel kokan vücut kremleri ya da vücuttan yayılan duş jeli kokusu da erkeklerin dikkatini aynı oranda çekebiliyor. Bunun yanında abartılı bir şekilde sıkılmış, ağır kokular da onların uzaklaşmasına neden olabiliyor. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?