Genital Estetik Nedir?

Genital Estetik Nedir?

Genital estetik hemen her kadın için önemli olmaya başlamıştır. Bu yüzden genital estetik ne demek sorusu başta olmak üzere ilgili bir çok konu araştırılmaya başlandı. Biz de bu konu hakkında detaylı bilgileri bir araya getirip sizlerle paylaşmak istedik. Yazımızın sonunda genital bölge estetiği hakkında geniş bir bilgi sahibi olacaksınız. Ayrıca Konu ile alakalı diğer yazılarımı da okumanızı tavsiye ederiz. Artık vajina ameliyatı nedir, diğer bir deyişle genital bölge ameliyatı nedir sorularına geçelim.

Kadının kendine güvenmesi ve cinsellik sırasında daha rahat olması çok önemlidir. Bu nedenle kadının kendisi ile barışık olması gerekir. İlerleyen teknolojilerle birlikte istenilen birçok şeye kavuşmanız artık daha kolay oluyor. Bunlardan biri de genital estetiktir.

İdeal bir görünüm isteyen kadınların genital bölgenin de estetik görünüme sahip olmasını istemektedir. En çok tercih edilenler arasında da renk eşitsizliğidir. Renk eşitsizliği doğum kontrol hapları, genital bölge temizliği vücudun normal renginden daha koyu bir renge bürünmesidir. Aslında ideal olan renk açık ve parlak görünmesidir.

Renk eşitliği genital bölgenin görünümünde ilk tercihler arasında yer alır.

Genital Estetik Nedir?

Lazer, özel ilaçlar ya da radyofrekans gibi yapılan uygulamalarla genital bölgenin istenilen hale dönüştürülmesi işlemine genital estetik denir. Genital bölgenin dışarıdan belirgin bir biçimde görünmesi, bölgenin beyazlatılması veya sarkmaların meydana gelmesi sonucu küçük birkaç tedavi yöntemi ile istenilen duruma veya özelliğe kavuşabilirsiniz. 

Genital bölgenin kişisel temizlik sonrasında oluşan kararmalar vajinal estetikte en çok başvurulanlar arasındadır. Kişinin özgüven eksikliğine dahi neden olan bu görüntüden kurtulmak isteyen kadınlar bu estetik uygulama ile daha mutlu ve daha huzurlu hale gelmektedirler. Çünkü kadın vücudun her bölgesi ile barışık ve mutlu olmak isterler.

Genital Estetik ameliyatı Tedavi Süreleri

Genital beyazlatma için çok farklı teknolojiler uygulanmaktadır. Bu uygulama kısa, ağrısız ve acısız bir şekilde uygulamanın yapılmasını sağlar. Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da yaptırılmaktadır. İdrar kaçırma, kaza sonucu deformasyon, şekil bozuklukları, kuruluk gibi sağlığı ve kişiyi olumsuz yönde etkileyen nedenlerle de genital estetik işlemi yaptırılmaktadır.

Genital beyazlatma işleminde uygulanan radyofrekans tedavisi; dokulara direk uygulanan ışınlar sayesinde ciltte yenileyici hücreler aktive edilir. Kararmaya neden olan melanin pigmentler bu ışın ile parçalanır ve cildin normal rengine kavuşması sağlanır. 30 dakikalık bir işlemdir.

Vajina estetiği ameliyatında bir diğer yöntem ise bir diğer yöntem ise kremlerdir. Kliniklerde uygulanan bu işlem 1 aylık bir zamanda sonuçlanır. Ve 2 haftalık bir sürede etkisini göstermeye başlar. Düzenli uygulanan bu yöntem kalıcı bir etkiye sahiptir.  

Genital estetik ameliyatı çeşitleri ,Genital ameliyat Sonrası şikayetler nelerdir ? Vajina düzeltme ameliyatları işe yarar mı? gibi soruların yanıtlarının yer aldığı Genital estetik hakkında tüm detaylar yazımızı okumak için tıklayın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?