2020 İlkbahar Yaz Aylarının Trend Kot Modelleri

2020 İlkbahar Yaz Aylarının Trend Kot Modelleri

Bu Yazın Modası Kadın Kot Pantolonlar

Kot pantolonlar herkesin bildiği gibi her sezon her dönem tercih edilebilir.  Kotun modası hiç geçmez yazın yırtık kotlar ve kot şortlar kışın ise katın ve rahat kotlar tercih edilir genellikle. Yeni sezonda geçtiğimiz sezonlardan biraz farklı modeller karşımıza çıkmakta bunlara örnek olarak ise; daha önce hiç görmediğimiz taş desenli kotlar bu sezonun trendi olmaya aday. Bu bahsettiğimiz taş desenli kotlar geçen yılının modası olan sade, dar kesim ve şık kotların yerini alması bekleniyor. Ünlü markalar ve ünlü moda tasarımcıları da en çok bu modellere ağırlık verdiğini görmekteyiz. Yeni sezon defilelerine baktığımızda yeni sezonda spor ve rahat modellerden çok dikkat çeken ve şık modeller dikkat çekmekte.

İlkbahar aylarının trendi olan kot ceketlerde ise yeni sezonda pek de fazla değişiklik söz konusu değil. Sadece geçtiğimiz sezonda ağırlıklı olarak kullanılan bahar aylarının vazgeçilmezi olan kot ceketler de fakir kollu modelleri görmeye alışmıştık ama bu sezon tasarımcıların zengin kollu modellere ağırlık verdiğini görmekteyiz. İnternetten kot satın almayı düşünen ziyaretçilerimiz galerimizde yer alan 2020 ilkbahar yaz kot modellerine göz atabilirler.

2020 Sonbahar Yaz Aylarında Hangi Kotlar Tercih Edilecek?

Popülerliğini yitirmeyen yırtıklı kotları yaz aylarında bolca göreceğiz. Özellikle bol yırtıklı, açık mavi tonlardaki kotlar sıkça tercih edilecek gibi görünüyor. İlkbahar aylarında ise bol, yüksek belli ve hafif koyu tonlar daha çok tercih edilecek, kot ceket ile kolayca kombin edilebilecek. Eğer bir kot ceket sahibiyseniz bu kombini sizde deneyebilirsiniz.

Ten renginize göre kotların renk tonlarına karar verin. Eğer açık tenliyseniz daha çok koyu renkli kotları ve açık göbek kombinini tercih edebilirsiniz. Ancak esmerseniz mutlaka açık tonlu kotları tercih etmeniz gerekir. Ayrıca esmerler bu kombini beyaz bir spor ayakkabıyla tamamlayabilirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?